Kim jestem? Jestem psychologiem, psychoterapeutką i doradcą zawodowym.

Karolina Buczek - psycholog, psychoterapeuta, doradca zawodowy
  • Ukończyłam Psychologię na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego.
  • Certyfikuję się w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt.
  • Zrealizowałam ponad 500 konsultacji z zakresu kształtowania kariery zawodowej.
  • Pracowałam ze studentami/absolwentami, osobami długotrwale bezrobotnymi oraz z młodzieżą stojącą przed wyborem szkoły/zawodu.
  • Specjalizuję się w psychologii sportowej.

Moja aktywność zawodowa rozgrywa się w trzech obszarach: psychoterapii, poradnictwa zawodowego oraz psychologii sportu. To na tych polach spełniam się zawodowo i realizuję swoje pasje.

Co lubię w swojej pracy? Najbardziej cenię sobie żywą, szczerą relację z klientem. Konsultacje indywidualne i kontakt z drugą osobą.

Kiedy widzę iskierki w oczach człowieka, który siedzi naprzeciwko mnie w trakcie rozmowy o talentach, o jego marzeniach o idealnej pracy, o jego pomyśle na siebie w życiu zawodowym i osobistym, to absolutnie mam wrażenie, że moja praca ma sens. W trakcie indywidualnych sesji terapeutycznych z przyjemnością towarzyszę drugiej osobie w pogłębionym procesie odkrywania i poznawania siebie. Tworzenie atmosfery bezpieczeństwa i zaufania dającej możliwość autentycznego spotkania, wyrażania siebie jest dla mnie najważniejszym celem w byciu z drugą osobą.

Praca w charakterze psychologa sportu pozwoliła mi połączyć zamiłowanie do aktywności fizycznej z dawaniem psychologicznego wsparcia drugiej osobie. Możliwość przeniesienia swoich zainteresowań na grunt zawodowy daje mi ogromną radość i satysfakcję.

Jako doradca zawodowy będę chciała Cię tego nauczyć. Przecież to o to chodzi, prawda? Przecież chodzi o to, żeby praca dawała radość, satysfakcję i spełnienie. Można to zrobić tylko wtedy, gdy realizujesz swoje talenty. Kiedy podążasz zgodnie ze wskazówkami własnych zasobów. Mam to szczęście pracować w taki sposób i chcę pomagać moim klientom doświadczać podobnej satysfakcji.